Evden Eve Nakliyat Fiyatları

PİramİT

Naklİyat

Taşınmadan Önce Mutlaka Bize
Danışın!!!

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

" Türkiye'yi Biz Taşıyoruz... " Sloganıyla tüm Türkiye'de evden eve taşımacılık hizmeti vermenteyiz. Eşyalarınızı taşımadan önce bizim gibi kurumsal bir firmaya danışmadan taşımamanızı öneriyoruz.

Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Firmamız, evden eve nakliyat gereksinimlerini uzmanlık ve titizlik eşliğinde sağlamaktadır. Evden eve taşıma ekibimiz bünyesinde konusunda uzman tesisatçı ve marangozcu bulunur. Eşyalarınız profesyonelce sökülür gideceği yerde monte edilir. Firmamız Türkiye‘nin her yerine nakliyat hizmeti vermektedir. Örneğin İstanbul evden eve nakliyat işiniz var ise güvenle firmamız ile irtibata geçerek eşyalarınızı emanet edebilirsiniz. Piramit Nakliyat ev, ofis, parça yük, şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize konusunda uzmanlaşmış eğitimli, profesyonel kadromuz ile teknolojinin en son çıkan malzemeleri kullanarak tam zamanında hep zamanında anlayışı ile söz verdiğimiz gibi hizmet sağlıyoruz ve 7/24 hizmetinizdeyiz.

Evden Eve Taşımacılık

Nakliyat Fiyatları

Firmamız müşteriyi korumayı prensip edinmiş olup her zaman güven ve kaliteyi bir araya getirmiş saygın esnaflığından kesinlikle ödün vermemiştir. Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton variller kullanılmaktadır. Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için (balonlu) naylon, kraft kâğıdı (üç kat) tırtırlı kâğıt kullanılmaktadır. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir. Çalışma ve Güvenlik esasları, kullandığımız malzemeler, ambalajlama, yükleme, indirme işlemlerini nasıl gerçekleştirdiğimizi görecek ve bizden taşımamızı istediğiniz eşyanın her parçasını büyük bir özen ve dikkat gösterildiğini göreceksiniz. Yıllar öncesinde olagelen yorucu ve sıkıntılı taşınma ritüellerinin son bulduğu büyük bir devrim olarak görebileceğimiz sektörde artık, sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir yöntemdir.

Hızlı ve Güvenilir Nakliyat

Taşımacılık işi sizin hiç yorulmanıza, zamanınızı ayırmanıza ve orada bile bulunmanıza gerek kalmadan güvenle her türlü nakliyat işinize yardımcı olmaktadır. Günümüz de her sektör için çeşitli hizmetler sunan firmalar gittikçe büyümektedir.

Hakkımızda

Piramit Nakliyat başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.